تاریخ انتشار: 2020/08/02 - 13:08

ادامه قول های ساخت استادیوم در بندرماهشهر! چه کسی این وعده را محقق خواهد کرد؟

به گزارش پایگاه خبری ورزشی”ماه اسپورت”، چندین سال است در این شهرستان هر مسئولی بر سر کار می آید قول ساخت استادیوم را میدهد اما بعد از سالها بدون هیچگونه اثری از استادیوم آن مسئول بندرماهشهر را ترک میکند و نفر دیگری جایگزین او میشود. در طول سالهای اخیر فرماندار، نماینده مجلس، مدیر کل ورزش و جوانان و….. قول ساخت استادیوم دادند و در جدیدترین آنها امروز رئیس اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر از احداث یک استادیوم ورزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: با ساخت این استادیوم، فوتبال ماهشهر رونق بیشتری پیدا می‌کند.

قادر شریفی که با ایسنا مصاحبه کرده، اظهارکرد: این استادیوم با همکاری و حمایت‌های نماینده ماهشهر، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و عملیات غیرصنعتی بندرماهشهر احداث خواهد شد.

وی بیان کرد: توافقات لازم برای احداث این استادیوم انجام شده است و این موافقت‌نامه‌ها نیز در هفته جاری به امضای استاندار خوزستان خواهد رسید تا سایر کارها انجام شود. ۹۰ درصد هزینه ساخت، بر عهده عملیات غیرصنعتی بندرماهشهر و ۱۰ درصد هم بر عهده وزارت ورزش و جوانان است.

رییس اداره ورزش و جوانان ماهشهر گفت:‌ در حال حاضر باتوجه به این‌که تنها استادیوم شهرستان استاندارد نیست، میزبانی مسابقات حساس و مهم را باید در شهرهای دیگر انجام دهیم که با احداث این استادیوم این مشکل حل خواهد شد، ضمن این‌که فوتبال ماهشهر نیز رونق بیشتری پیدا می‌کند.

وی با بیان این‌که احداث این استادیوم کمک شایانی به فوتبال ماهشهر و حتی شهرهای اطراف شهرستان است، عنوان کرد: این استادیوم به زودی کلنگ زنی خواهد شد.

گفته میشود روز چهارشنبه ۱۵مردادماه دکتر شریعتی استاندار خوزستان با سفر به بندرماهشهر توافق نامه احداث این استادیوم را با شرکت عملیات غیرصنعتی امضاء خواهد کرد

ارسال دیدگاه