تاریخ انتشار: 2019/06/05 - 12:46

دو گزینه نهایی شهرداری بندرماهشهر برای لیگ دو فوتبال کشور/باقری نیا در آستانه بازگشت مجدد

سرمربیان سابق استقلال خوزستان و اهواز به عنوان گزینه نهایی برای سرمربیگری تیم‌ شهرداری بندرماهشهر انتخاب شدند

به گزارش پایگاه خبری ورزشی”ماه اسپورت”، شنیده می شود داریوش یزدی سرمربی سابق استقلال خوزستان و عبدالمجید باقری نیا سرمربی سابق استقلال اهواز جدی ترین گزینه برای هدایت تیم فوتبال شهرداری بندرماهشهر در رقابت های لیگ دسته دوم هستند و طی روزهای آینده پس از مذاکره و توافقات نهایی با این دو گزینه ، یکی از آنها به عنوان سرمربی شهرداری چی ها انتخاب و معرفی خواهد شد.

در این بین داریوش یزدی سابقه مربیگری در تیم های شاهین اهواز ، ملی حفاری اهواز ، استقلال اهواز ، نفت مسجدسلیمان و نفت و گاز گچساران و عبدالمجید باقری نیا سابقه مربیگری در تیم های شاهین اهواز ، جنوب اهواز ، استقلال اهواز ، فولاد خوزستان ، تراکتورسازی تبریز ، دیهیم اهواز ، پگاه شوش ، استقلال اهواز ، کوثر خرم آباد ، فولاد یزد ، نفت مسجدسلیمان ، شهرداری بندرماهشهر ، پاس همدان ، مس شهر بابک در کارنامه دارند.
البته باقری نیا سه فصل پیش هدایت شهرداری بندرماهشهر را برعهده داشت و موفق شد با همین تیم به رقابت های لیگ یک صعود کند. اما پس از این موفقیت وی در طول فعالیت در رقابت های لیگ دو با تیم های پاس همدان و مس شهربابک سقوط به یک دسته پایین تر را تجربه کرد و کارنامه موفقی نداشت.
با این حال باید منتظر ماند و دید مدیران باشگاه شهرداری کدام یک از این گزینه ها را برای هدایت تیم شان انتخاب خواهند کرد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 491

کل نظرات :1

 • ابی

  تاریخ : 5 - ژوئن - 2019

  هر دو مربی جز مربی های خوب کشور هستند اما داریوش یزدی با توجه به جوانی ، مربی با تجربه ای است و اگر یک بدنساز خوب و دستیار خوش فکر کنار خود داشته باشد قطعا موفق می شود.
  داریوش یزدی با نفت و گاز گچساران تا پلی آف لیگ یک هم رفت که در ضربات پنالتی مغلوب استقلال جنوب تهران شد اما اگر در آن فصل این دو فاکتور را داشت قطعا به صورت مستقیم به لیگ صعود می کرد.
  به امید بازگشت فوتبالی شهرداری ماهشهر به لیگ یک


  پاسخ

ارسال دیدگاه