تاریخ انتشار: 2018/07/19 - 10:47

بازگشت سقوط کرده ها/حضور مجدد تیم پتروشیمی مارون در لیگ برتر هندبال کشور

رئیس هیئت هندبال استان خوزستان از دومین حضور متوالی تیم هندبال پتروشیمی مارون در لیگ برتر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ورزشی”ماه اسپورت”،ناصر قاسمی در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: سال گذشته تیم پتروشیمی مارون در لیگ برتر حضور داشت ولی به دلایلی از جمله نداشتن تجربه لازم نتایج لازم را به دست نیاورد

وی بیان کرد: ولی پس ازعلاقه مندی برخی از مسوولان دلسوز این شرکت، رایزنی های هیات استان و معرفی ظرفیت، زیر ساخت و امکانات شرکت پتروشیمی مارون در نهایت فدراسیون با حضور این تیم برای دومین سال متوالی در لیگ برتر موافقت کرد.
رئیس هیئت هندبال خوزستان عنوان کرد: حضور پتروشیمی مارون در لیگ برتر به شناخت و معرفی استعدادهای ناب هندبال استان و رشد و توسعه هر چه بیشتر این رشته در استان کمک می کند.
وی بیان کرد: برای موفقیت در لیگ برتر داشتن تجربه و اعتبار مالی لازم بسیار مهم است که سال گذشته پتروشیمی مارون فاقد این دو مورد بود ولی امسال تجربه این تیم کمی بیشتر شده است، ضمن این که تلاش می شود که اعتبار مالی لازم و مدنظر کادرفنی تیم فراهم شود.

شایان ذکر است تیم هندبال پتروشیمی مارون فصل گذشته با هدایت حبیب آلبوخنفر ۲برد و ۱۲باخت را بدست آوردند و با ۴ امتیاز در قعر جدول ۸تیمی قرار گرفتند و به لیگ یک سقوط کردند اما با توجه به تصمیم فدراسیون هندبال مبنی بر افزایش تعداد تیم ها در لیگ برتر تیم پتروشیمی مارون بار دیگر به لیگ برتر بازگشت

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 491

کل نظرات :1

  • تاریخ : 19 - جولای - 2018

    eivaaaaaalllllllll


    پاسخ

ارسال دیدگاه